Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Danışmanlık hizmeti, müşteri ile bir araya gelip, tasarlanacak olan mekanı gördüğümüz ve mekanın kullanım amacı ve içinde yaşam sürecek kişilerin istekleri doğrultusunda en doğru şekilde tasarlanması için tavsiye edilen profesyonel önerilerdir. Mekanın fonksiyonel olarak planlanması, teknik sorunların aşılması, malzeme ve mobilya seçim önerileri hizmetlerimiz arasındadır.

Fiyatlandırma

Projenin içeriği ve boyutu, kullanılan ürün ve malzemelerin kalitesi gibi faktörler fiyatlandırmayı biçimlendirmektedir. Bu aşamada müşterilere en uygun ve doğru öneriler ışığında ortaya çıkan fiyatlandırma sunulur. Bu fiyatlandırma, müşterinin isteğine göre proje üzerinde oynamalar yapılarak değiştirilebilir. Amaç iş planı oluşturarak en uygun şekilde hareket etmektir.

3D Görselleştirme

Projenin teknik çizimi, mekânı oluşturmak için toplanan tüm fikirlerin gerçeğe dönüşmesi için atılan büyük bir adım olmasına rağmen üç boyutlu görselleştirme, tasarımın sonucunu müşteriye olduğu gibi aktarmak adına en aşamadır. Mekanın farklı açılardan görsellerinin alınarak, kullanılan malzemelerin uyumu, seçilen ya da tasarlanan ürünlerin mekandaki duruşu, aydınlatmanın etkisi gibi detaylar gösterilir.

Teknik Çizim

Mekanın ölçülerinin (rölöve) alınıp, teknik çizim haline getirildiği bu aşamada, plansal yerleşim, iç cephe görüntüleri, kesitler, aydınlatma planları, özel detaylar ve kişiye özel tasarlanan ürünler, üretime uygun bir şekilde çizilir.

Malzeme Seçimi

Malzeme seçimi, mekanın kendini en dengeli ve istenen şekilde harmanlanması için oldukça önemlidir. Malzeme seçiminde, mekanın kullanım amacı, fonksiyonları, içinde yaşayacak kişilerin özel isteklerine dikkat edilmelidir. Hedefimiz, müşterilerimizin tasarlanacak mekana en uygun malzemeleri seçmelerine yardımcı olmak ve en doğru şekilde yönlendirmektir.