İç Mimari Tasarım Projenizi Hesaplayın

Projenizde %70’e varan oranlarda tasarruf etmek ve daha iyi bir hizmet almak için size sunduğumuz "Tasarım Paketlerimizi" inceleyin.

Beklenmedik Etki
Beklenmedik Etki

Konut

⚠ En büyük korkumuz hayalimizdeki yaşam alanının yanlış planlanarak hatalı ve kalitesiz uygulanması, dolayısı ile bize maddi ve zamansal anlamda kayıplar yaşatmasıdır.

✅ İç Mimarlık İstanbul olarak görevimiz, sizin için hazırladığımız Tasarım Paketlerimiz ile size doğru bir planlama ve yerine özel çözümler sunarak hayalinizdeki yaşam alanının, kısa zamanda, kaliteli ve ekonomik olarak tamamlanması konusunda kılavuz olmaktır.

Vintage Cafe Tasarımı

Ticari

❓ Kendi kafenizi, mağazanızı, ofisinizi ya da işinizi mi açıyorsunuz? Müşterilerinizi etkilemek, çalışanlarınıza konforlu ve pozitif bir çalışma alanı sağlamak, yatırımınızı planlı ve dengeli yapmak mı istiyorsunuz?

✅ Hayalinizdeki işyeri için iyi bir iç mimari tasarım projesi mi arıyorsunuz? “Hemen Hesapla” ya basarak, projenizin tasarım maliyetini öğrenin!

Vintage Cafe Tasarımı
C_Users_gizem_000_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_f85bfcf7-57da-497a-9c14-8407bb676e8c
C_Users_gizem_000_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_f85bfcf7-57da-497a-9c14-8407bb676e8c

Müteahhit Projesi

👷‍♂️ Kendi inşaat çözümlerinizi gerçekleştiren müteahhitler için, iş yüklerini hafifletecek, müşterilerinizi etkileyecek özel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

✅ İç Mimarlık İstanbul büyük projelerde müteahhitlerle işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyar. Detaylı bilgi almak için, randevu alabilir, sizlere tanıdığımız öncelikle bize daha rahat ulaşarak, özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Devlet Projeleri

Devlet Projeleri

💼 Devlet projelerinde, yüksek öncelik, kaliteli projelendirme, uygulama ve özellikle zamanında teslim büyük önem taşır.

✅ İç Mimarlık İstanbul, disiplinli çalışma prensipleri ile farklı alanda projeler için uygun çözüm önerileri sunarak, doğru bütçe ve zamanlama ile projelerin uygulanmasına destek olur. Yüksek öncelikli randevu sistemimizi kullanarak bize hemen ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devlet Projeleri