TADİLAT

Evinizi ya da işyerinizi yenilemek için hemen randevu alın!

Tadilat Nedir?

Bir mekanın profesyonel ekibimiz tarafından istek ve taleplerinize uygun olarak yenilenmesi ve bakım gereken bölgeler için tamirat çalışması yapılmasıdır.

Videoyu oynat

TADİLAT AŞAMALARI

fiyatteklifialın

Fiyat Teklifi Alın!

Uzman ekibimiz gelip keşif ziyaretinde bulunarak mekanın durumunu ve yapılacak işleri not eder. Ekibimiz yapılacak çalışmaya göre detaylı bir fiyat teklifi hazırlar.

guvenliprojelendirme

Güvenle Başlayın!

Tadilat süreci, sözleşme eşliğinde başlar. Yapılacak işler ve tadilat ekibine ait olan malzemeler ve müşteri tarafından alınacak ürünler listelenir ve karşılıklı olarak imzalanır.

projeniziteslimalin

Teslim Alın!

Mekanınız ön görülen süre içerisinde İç Mimarlık İstanbul firmasının profesyonel ekibi tarafından kırım, yapım ve montaj sırası ile yenilenir ve son halini alır.

Tadilat sürecinde malzeme, renk ve mobilya ile ilgili iç mimardan destek almak isterseniz, ONLINE DANIŞMANLIK hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

TADİLAT HİZMETİNİN AVANTAJLARI

2D

Projenizin genel mobilya yerleşimini görebileceğiniz iki boyutlu plan çalışması yapılır.

profesyoneltadilatekibi

İç Mimarlık İstanbul firmasının projelerinde çalıştığı ekibi ile tadilat projenizi güvenle ilerletebilirsiniz.

Projenize İç Mimarlık İstanbul güvencesi ile başlayın. Ekip bulma derdi olmadan, işçilik garantili bir tadilat sürec deneyimleyin.

Tadilat süresince İç Mimar desteği isterseniz Tadilat paketinize ek olarak Online Danışmanlık Paketi ekleyebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Tadilat hizmetimiz, düşük bütçeli projeler için herhangi bir projelendirme ya da takip ücreti talep edilmez. Tadilat süreci projelendirme yapılmadan ve iç mimar tarafından takip edilmeden tamamlanır. 

Tadilat süreci için bizimle iletişime geçtiğinizde profesyonel ekibimiz keşif için tadilat yapılacak alana gelir. Mekanın durumu ve yapılacak işler konusunda notlar alır. Ekip gerekli hesaplamaları yaptığında tarafınıza yapılacak işlerle ilgili bir teklif oluşturulur. Teklifi onayladığınızda sözleşme imzalanır ve tadilat süreci başlar.

Tadilat süreci tadilat yapılacak alanın boyutuna, altyapı çalışmalarının detayına göre değişmekte olup en az 15 gün sürmektedir. 

Tadilat fiyat teklifine, yapılacak işler için işçilik, genel malzemeler (boya, sıva vb.) her türlü nakliye ve ihtiyaç giderleri dahildir. Kişisel tercihlere göre fiyat anlamında büyük farklar gösterebilecek vitrifiye, armatür, seramik, mermer vb. malzemeler, aksesuar ve mobilyalar dahil değildir.

Tadilat sürecinde projelendirme ve takip bedellerinden kaçınmak adına 2D planlama hariç herhangi bir iç mimari destek bulunmamaktadır. Malzeme, mobilya, renk ve aksesuar gibi konularda iç mimara danışmak isterseniz “Online Danışmanlık” hizmetlerimizden ek olarak faydalanabilirsiniz. 

İç Mimari Proje Uygulama takibi neden önemlidir?

TADİLAT PROJEMDE İÇ MİMAR DESTEĞİ İSTİYORUM...

ONLİNE DANIŞMANLIK HİZMETİMİZİ İNCELEYİN...